Hatay
 

Fenerbahçeliler


Derneği
 

HEDEF 1 MİLYON ÜYE ORGANİZASYONU GERÇEKLEŞTİRİLDİ
04-05-201
5

Kulübümüzün dev projesi “Hedef 1 Milyon Üye” ile ilgili çalışmalar aralıksız devam ediyor. Proje kapsamında Hatay’da düzenlenen organizasyonda 50’nin üzerinde taraftarımız Kulübümüze üye olurken, çok sayıda taraftarımız üyelik müracaatında bulundu.

Yoğun katılımın olduğu geceye Başkanımız Aziz Yıldırım, Genel Sekreterimiz ve Basın Sözcümüz Mahmut Uslu, Asbaşkanlarımızdan Mithat Yenigün, Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Lütfü Savaş, Yönetim Kurulu Üyelerimizden Selim Kosif, Hatay Fenerbahçeliler Derneği Başkanı Ali Ezelsoy, Fenerbahçe Hatay Şubesi Başkanı Mustafa Civelek, Fenerbahçe Dernekler Masası Sorumlusu Murat Boyraz, dernek üyeleri, şube üyeleri ve çok sayıda taraftar katıldı.

Gecede konuşma yapan Genel Sekreterimiz ve Basın Sözcümüz Mahmut Uslu, Asbaşkanlarımızdan Mithat Yenigün çalışmalarından dolayı Hatay Derneğimize ve Hatay Şubemize teşekkür etti. Hatay Fenerbahçeliler Derneği Başkanı Ali Ezelsoy, Başkanımız Aziz Yıldırım’a ve Yöneticilerimize verdikleri katkılardan dolayı teşekkürlerini iletti. Hatay Büyükşehir Belediyesi Başkanı Lütfü Savaş ise Başkanımız ve yöneticilerimizi ağırlamaktan dolayı memnun olduğunu söyledi ve katkılarından dolayı teşekkür etti.

Öte yandan Türkiye Şampiyonası için Hatay’da bulunan Yıldız Bayan Basketbol Takımımız ve teknik heyet geceye katılarak Başkanımız Aziz Yıldırım ve Yöneticilerimizle fotoğraf çektirdi.

Mahmut Uslu: “Bizim bu aralar bütünleşmeye ve daha da büyümeye ihtiyacımız var”
Fenerbahçe TV mikrofonlarına konuşan Genel Sekreterimiz ve Basın Sözcümüz Mahmut Uslu, Hatay Fenerbahçeliler Derneğimizin sosyal konularda bir sivil toplum örgütü olarak çok önemli işler yaptığını söyledi. Bu aralar bütünleşmeye ve daha da büyümeye ihtiyaç olduğunu belirten Mahmut Uslu, “Hatay Derneğimiz daha önce bir ilkokul açmıştı. Sosyal konularda bir sivil toplum örgütü olarak çok önemli işler yapıyor. Çoğu zaten Fenerbahçe Kongre Üyesi. Yeni Şube haline geldi ve şube de çok iyi. Bu akşam iki şey kutluyoruz. İşitme Engelliler Anaokulu temelini attık ve 1 Milyon Üye ile ilgili toplantılarımızdan birini yapıyoruz. Derneğimizle ve Fenerbahçelilerle gurur duyuyoruz. Hakikaten büyük bir aileyiz. İnşallah bu şekilde devam ederiz. Bizim bu aralar bütünleşmeye ve daha da büyümeye ihtiyacımız var. Ne kadar kongre üyemiz ve temsilci üyemiz çoğalırsa Fenerbahçe o kadar büyür” dedi.

Fenerbahçe’ye büyük bir destek olduğunu ifade eden Mahmut Uslu, “Özellikle son yıllarda yaşanan olaylar ve Başkanımızın dik duruşu sebebiyle Aziz Yıldırım’a büyük bir destek var. Bütün apartmanları Türk bayrakları ve Fenerbahçe bayraklarıyla donatmışlar. Her gittiğimiz yerde alkışlarla karşılandık. Bunla manevi güç veriyor bize. Bu yörelere geldiğimiz zaman Fenerbahçelilerin gurur duyacağı manzaralar görüyoruz. İnşallah hep beraber bu zor günleri geçiririz” şeklinde konuştu.

Selim Kosif: “Biz büyük bir aileyiz”
Fenerbahçe TV mikrofonlarına konuşan Yönetim Kurulu Üyelerimizden Selim Kosif ise, “Bugün Fenerbahçe’nin büyüklüğünü bir kez daha gördük. Öyle bir Kulübüz ki, derneklerimiz bile Türkiye’nin farklı yerlerinde okullar açıyor ki bugün temeli atılan okul işitme engelliler için yapılacak bir okul. Hakikaten çok büyük bir proje. Yaz sonuna doğru okulun açılacağını düşünüyorum. Biz büyük bir aileyiz. Bunu Türkiye’nin gittiğimiz her yerinde görüyoruz. Tabi ki gördüğümüz bu sevgi, ilgi, alaka karşılıklı. Bizde onları aynı şekilde seviyoruz. 

Hatay Fenerbahçeliler Derneği Başkanımız Ali Ezelsoy’un bir başka sözünü hatırlatan Kosif, “Ali Başkan’ın bir sözü var; bundan sonra görme engelliler için okul yapacak. Bravo O’na, bravo Fenerbahçe’ye. Biz öncü ve büyük bir takımız. Gittiğimiz her yerde balkonlarda bizi alkışlıyorlar” dedi. 

Selim Kosif: “Birlik olalım, büyük olalım”
Fenerbahçelilere de bir çağrıda bulunan Kosif, “Bütün Fenerbahçelilere buradan birlik olma çağrısı yapıyorum. Gelin, 1 Milyon Üye projemize katılın, birlik olalım, büyük olalım. Hiç kimse bizi yenemesin. Son günlerde üstümüze oyunlar oynanıyor. Gelin birlik olalım. Bundan daha iyi zaman olamaz” diye konuştu.

Ali Ezelsoy: “Mutluyuz, gururluyuz”
Fenerbahçe TV mikrofonlarına açıklamalarda bulunan Hatay Fenerbahçeliler Derneği Başkanımız Ali Ezelsoy ise, “Böyle bir projede olmaktan dolayı gurur duyuyoruz. Bu bizim ikinci okulumuz. Birincisi Fenerbahçe İlköğretim Okulu’ydu. Mutluyuz, gururluyuz” dedi.

Çok büyük bir coşkuyla Hedef 1 Milyon Üye projesini desteklediklerini söyleyen Ezelsoy, “Burada büyük bir katılım olacağını tahmin ediyoruz. Biz de dernek ve şube olarak elimizden geleni yapmaya hazırız.  Birimiz hepimiz, hepimiz birimiz için. Biz bu düşünceyle hareket ediyoruz. Şubedeki arkadaşlarımıza yardım edeceğiz” şeklinde konuştu.

Mustafa Civelek: “Diğer derneklere ve diğer şubelere de örnek olmak istiyoruz”
Fenerbahçe TV mikrofonlarına konuşan Fenerbahçe Hatay Şube Başkanımız Mustafa Civelek ise şu ifadelere değindi: “Çok mutluyuz. Hedef 1 Milyon Üye projesi Türk sporu için çok önemli. Bu projenin Hatay ayağını başlattığımız için çok mutluyuz. Artık Hedef 1 Milyon Üye’nin çalışmalarına başladık. Bu gece de bütün Fenerbahçe gönüllüleri toplandık. Biz Türkiye’nin takımıyız, halkın takımıyız. Diğer derneklere ve diğer şubelere de örnek olmak istiyoruz.

Daha sonra Başkan Aziz Yıldırım ve yöneticilerimiz üyelik başvurusunda bulunan taraftarın üyelik belgelerini imzaladı. Organizasyon, kesilen pastayla sona erdi.

     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
 

 


 

Haber Arşivi Fenerbahçe.org'da Biz Basında Biz Başvuru Formları

 

okullogo.jpg (63309 bytes)

 

 

 

 

 

 


 

Design by Data-Bim                                                                       © 2006 Hatay Fenerbahçeliler Derneği