Hatay
 

Fenerbahçeliler


Derneği
 

HATAY'DAN AZİZ YILDIRIM GEÇTİ 04-05-2015

Başkanımız Aziz Yıldırım ve yöneticilerimiz, Hatay Fenerbahçeliler Derneği tarafından yaptırılacak olan Hatay Fenerbahçe İşitme Engelliler Anaokulu’nun temel atma töreni, Fenerbahçe Hatay Şubesi’nin açılışı, Hedef 1 Milyon Üye Hatay tanıtımı ve diğer bir dizi etkinliğe katılmak için bugün Hatay’a gitti.

Başkanımız Aziz Yıldırım, Genel Sekreterimiz ve Basın Sözcümüz Mahmut Uslu, Asbaşkanlarımızdan Mithat Yenigün ve Yönetim Kurulu Üyemiz Selim Kosif, bugün öğle saatlerinde Hatay’a ulaştı. Hatay Havalimanı’nda, Hatay Fenerbahçeliler Derneği Başkanı Ali Ezelsoy, Fenerbahçe Hatay Şubesi Başkanı Mustafa Civelek, Hatay Fenerbahçe Derneği ve Fenerbahçe Hatay Şubesi yöneticileri ile taraftarlarımız tarafından karşılanan Başkan ve Yöneticilerimiz, ardından derneğin verdiği yemeğe katıldı. Yemek sırası ve sonrasında Başkanımız Aziz Yıldırım ve Yöneticilerimiz, taraftarlarımızla bir araya geldi, onlarla fotoğraf çektirdi ve imza dağıttı. Özellikle minik taraftarlarımız Başkan Yıldırım'a büyük ilgi gösterdi.

Vali Topaca'dan Hatay Derneğimiz ve Fenerbahçe'ye Teşekkür

Yemeğin ardından Başkanımız Aziz Yıldırım, Yöneticilerimiz Mahmut Uslu, Mithat Yenigün, Selim Kosif, Hatay Derneğimizin Başkanı Ali Ezelsoy ile dernek yönetecileri, Hatay Valisi Ercan Topaca’yı makamında ziyaret etti. Ziyarette Vali Topaca, daha önce Hatay'a; Kulübümüzün kuruluşunun 100. yılında bir okul inşa edip armağan eden, bugün de Hatay Fenerbahçe İşitme Engelliler Okulu'nun temel atma törenini gerçekleştiren ve birçok sosyal sorumluluk projesine imza atan Hatay Fenerbahçeliler Derneğimiz ile Fenerbahçemize, ile sağladıkları tüm katkılar nedeniyle teşekkür etti. Ziyaret sonunda Başkanımız Aziz Yıldırım Vali Topaca'ya üzerinde ismi yazılı olan Fenerbahçe forması, Vali Topaca da Başkan Yıldırım'a 'Ney' hediye etti.

Hatay Fenerbahçe İşitme Engelliler Okulu'nun Temeli Atıldı
Vilayet ziyaretinin ardından Başkanımız Aziz Yıldırım ve Yöneticilerimizin katılımıyla Hatay Fenerbahçeliler İşitime Engelliler Okulu'nun temeli atıldı.

Hatay Fenerbahçe Futbol Okulu Ziyaret Edildi
Temel atma töreninin ardından Başkanımız Aziz Yıldırım ve Yöneticilerimiz Fenerbahçe Hatay Futbol Okulu’nu ziyaret etti. Ziyarette Başkanımız Aziz Yıldırım, Genel Sekreterimiz ve Basın Sözcümüz Mahmut Uslu, Asbaşkanlarımızdan Mithat Yenigün, Yönetim Kurulu Üyemiz Selim Kosif ve Fenerbahçe Spor Okullara Genel Koordinatörü Banu Dizdar'ın yer aldı. Başkanımız Aziz Yıldırım öğrencilerle sohbet etti ve Fenerbahçe Hatay Futbol Okulu yöneticilerinden çalışmalar hakkında bilgi aldı.

Hatay Büyükşehir Belediye Başkanlığı'na Ziyaret

Öğrencilerle oldukça keyifli dakikalar geçiren Başkanımız Aziz Yıldırım ve yöneticilerimiz buradan da Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Lütfü Savaş’ı makamında ziyaret etti. Ziyarette geçmişte gerçekleştirilmiş ve gelecekte gerçekleştirilmesi planlanan projeler hakkında fikir alışverişinde bulunuldu. Başkanımız Aziz Yıldırım, Belediye Başkanı Lütfü Savaş’a üzerinde isminin yazılı olduğu Fenerbahçe forması hediye ederken, Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Lütfü Savaş Başkanımız Aziz Yıldırım’a bir tablo ve Hatay ile ilgili buldukları Osmanlı belgelerinden oluşturulan bir ansiklopedi hediye etti.

Fenerbahçe Hatay Şubesi'nin Açılışı Gerçekleştirildi
Ziyaretin ardından Başkanımız ve Yöneticilerimizin katılımıyla Fenerbahçe Hatay Şubesi'nin açılışı gerçekleştirildi


Hatay'da Hedef 1 Milyon Üye Organizasyonu
Başkanımız ve Yöneticilerimizin Hatay'daki etkinlikleri, akşam saatlerinde düzenlenen Hedef 1 Milyon Üye balo ve organizasyonu ile noktalandı.

 

 

     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     

 


 

Haber Arşivi Fenerbahçe.org'da Biz Basında Biz Başvuru Formları

 

okullogo.jpg (63309 bytes)

 

 

 

 

 

 


 

Design by Data-Bim                                                                       © 2006 Hatay Fenerbahçeliler Derneği