Hatay
 

Fenerbahçeliler


Derneği
 

FENERBAHÇE HATAY ŞUBESİ HİZMETE AÇILDI 04-05-2015

Kulübümüzün başlattığı ’Hedef 1 Milyon Üye’ projesi, Türkiye’nin dört bir yanında hızla yaygınlaşıyor ve gelişiyor. Bu kapsamda Fenerbahçe Hatay Şubemiz, Başkanımız Aziz Yıldırım ve yöneticilerimizin katıldığı bir törenle hizmete açıldı.

Fenerbahçe Hatay Şubemizin açılışına Başkanımız Aziz Yıldırım, Genel Sekreterimiz ve Basın Sözcümüz Mahmut Uslu, Asbaşkanlarımızdan Mithat Yenigün ve Yönetim Kurulu Üyelerimizden Selim Kosif katıldı. Açılışta Fenerbahçe Dernekler Masası Sorumlusu Murat Boyraz, Hatay Derneğimizin Başkanı Ali Ezelsoy, Hatay Şube Başkanı Mustafa Civelek ile dernek ve şu yöneticileri de yer aldı.

Fenerbahçe Hatay Şubemizin anı defterine düşüncelerini yazan Mithat Yenigün Fenerbahçe TV mikrofonlarına da açıklamalarda bulundu. Hatay Şubemizin örnek yatırımlar ve etkinlikler yaptığını belirten Asbaşkanlarımızdan Mithat Yenigün, “Öncelikle derneğimize ve şubemize teşekkür ediyorum. Örnek yatırımlar, örnek etkinlikler yapıyorlar ve yapmaya da devam ediyorlar. Aslında bu, toplum için gerekli bir hizmettir. Temel atma töreninde bazı konuşmacılar yardımlardan dolayı teşekkür ettiler. Aslında ben bunu yardım olarak değil, her vatandaşın katkıda bulunması gerek diye düşünüyorum. Bu, Sayın Valimizden başlar, Milli Eğitim Müdürümüze, Vali Yardımcımıza, Belediye Başkanlarımıza kadar gider. Bu bir yardım değil, bence bu bir sorumluluk anlayışı olarak algılanmalı” dedi.

Hatay Derneğimizin en başarılı derneklerimizden bir tanesi olduğunu vurgulayan Yenigün, “Bizim toplam 150 civarında derneğimiz var. 35 tanesi yurtdışında, geri kalanları Türkiye’de. Her derneğimiz de bulunduğu yerde bir sivil toplum örgütü olarak yöremize nasıl faydalı oluruz diye gayret içinde. Bunların bir kısmı bir takım imkansızlıklar içinde olabiliyor ya da yeteri kadar etkin olamayabiliyorlar. Hatay Şubemiz ikinci okulun hazırlığını yapmakta. Bence en başarılı derneklerimizden bir tanesi olduğunu kanıtladı. Bunun diğer şubelerimize, derneklerimize örnek olacağına inanıyorum çünkü bu gibi etkinlikler bir çağırışım yapıyor, motivasyon sağlıyor. Bu, Fenerbahçelilik ruhunu ortaya çıkarmadır. Hatay’da olduğu gibi diğer derneklerimizde de, şubelerimizde de olabilir. Bu yüzden kendilerini hem kutluyorum hem de teşekkür ediyorum” diye konuştu.

Mustafa Civelek: "1 Milyon Üye hedefine hep beraber ulaşacağız"

Fenerbahçe TV mikrofonlarına konuşan Fenerbahçe Hatay Şubesi Başkanımız Mustafa Civelek, “Çok mutluyuz. Hem Hatay Fenerbahçe İşitme Engelliler Anaokulu’nun temelini attık, hem de şubemizin açılışını gerçekleştirdik. Türk sporunun en önemli hamlelerinden biri olan Hedef 1 Milyon Üye projesi doğrultusunda bu şube Hatay’daki kale oluyor. Hedef 1 Milyon Üye projesi doğrultusunda Sayın Başkanımızın ve Yönetim Kurulu Üyelerimizin destekleriyle sayımızı arttırarak 1 Milyon Üye hedefine hep beraber ulaşacağız” ifadelerine değindi.

Hatay’ın, Fenerbahçe’nin kalelerinden biri olduğunu ifade eden Civelek, “Hatay Fenerbahçe’nin kalelerinden biridir. En fazla Fenerbahçeli’nin olduğu yerlerden biridir. Bugün büyük ilgi vardı. Bu ilgiyle beraber 1 Milyon Üye projesinin en önemli ayaklarından birini burada gerçekleştireceğimizi düşünüyorum” şeklinde konuştu.

     
 

 


 

Haber Arşivi Fenerbahçe.org'da Biz Basında Biz Başvuru Formları

 

okullogo.jpg (63309 bytes)

 

 

 

 

 

 


 

Design by Data-Bim                                                                       © 2006 Hatay Fenerbahçeliler Derneği