Hatay
 

Fenerbahçeliler


Derneği
 

ARITMA TESİSİNİ TAMAMLADIK 10-05-2007

Çevreye zarar veren de, çevreyi koruyup güzelleştiren de insandır. Çevreyi korumanın yolu, sevgi ve çalışmadan geçer. Bizler, “Hatay Fenerbahçeliler Derneği” üyeleri, çevreye saygılı ve sorumlu birer dünya vatandaşı olarak; eğitim, bilgi, sevgi ve emeğimizi Hatay ili, Samandağ ilçesi, Sutaşı beldesinde yaptırdığımız arıtma tesisi için kullandık. Çevreci, organize, bütünleştirici bir projeye imza atarak, kirlenmenin yaşam kalitemizi bozmasına izin vermeden, çocuklarımıza daha yaşanılası bir dünya bırakmak ve Fenerbahçe’nin sadece bir spor kulübü değil, aynı zamanda sosyal bir yapı olduğunu da göstermekti amacımız.

Azimle çalışan, sevgiyle paylaşan, sonunda bu onur ve gururu hep birlikte bizimle yaşayanlara teşekkür ederiz.   

10 Mayıs 2007’de Sayın vali vekilimiz Aydın AKKOR, Sayın Samandağ Kaymakamımız Tahsin KURTBEYOĞLU, Sayın Sutaşı Belediye Başkanı   Ayhan SAĞALTICI’nın müthiş tezahüratlar ve başlarına serpilen çiçekler eşliğinde açılışını gerçekleştirdiği törenle ilgili resimler aşağıdadır.  

Tören sonunda, katkılarından dolayı Hatay Fenerbahçeliler Derneği’ne, başkan Ali EZELSOY’a, yönetim kurulu üyelerinden Mustafa CİVELEK’e, Semir KÖSE’ye, Gülgün EROĞLU’na ve Tuban GÜÇLÜ’ye Sutaşı Belediye Başkanı tarafından plaket verilmiştir.

Hatay Fenerbahçeliler Derneği

 

                        

                                

                   

                 

                 

                 

                 

                 

                 

           


 

Haber Arşivi Fenerbahçe.org'da Biz Basında Biz Başvuru Formları

 


 >> Antakya'da Hava << ..
 
 

okullogo.jpg (63309 bytes)

 

 

 

 

Design by Data-Bim                                                                       © 2006 Hatay Fenerbahçeliler Derneği