Hatay
 

Fenerbahçeliler


Derneği
 


25-ŞUBAT-2009

******************************************************************************************************************


25-ŞUBAT-2009

 

      Hatay Fenerbahçeliler Derneği olağan genel kurulunda Başkanlığa Ali Ezelsoy yeniden seçildi. Dernek binasında tek listeyle gidilen seçimde Divan Başkanlığını Yusuf Kanatlı yaptı. Faaliyet ve denetim raporlarının ibra edilmesinin ardından seçimlere gidildi. Ali Ezelsoy'un listesi oybirliği göreve seçilirken, yönetim kurulu da Hüseyin Kimyonoğlu, Ali Kilisli, Gülgün Eroğlu, Zeki Öcal, Mustafa Civelek, Semir Köse, Ömer Yalım, Süleyman Uçar, Orhan Yıldırım, Aykut Kurşun'dan oluştu. Denetleme Kurulu ise Cemil Naseh, Süleyman Doğru, Cengiz Eraslan’dan oluştu. Ezelsoy, seçim sonrası üyelere teşekkür ederek, Fenerbahçe camiasına, yakışır ve layık olacak hizmetleri yapmaya devam edeceklerini söyledi.

******************************************************************************************************************


25-ŞUBAT-2009

FB Derneği kongresini yaptı...

 


ALİ EZELSOY YENİDEN BAŞKAN... Hatay Fenerbahçeliler Derneği olağan genel kurulu geçtiğimiz hafta sonunda yapıldı. Dernek binasındaki kongrede eski yönetim adına faaliyet raporu okundu ve oybirliği ile kabul edilerek eski yönetim aklandı. Yusuf Kanatlı’nın divan başkanlığında Emin Ezelsoy ile Semir Ziroğlu’nun divan kurulu üyeleri olarak yer aldığı Fenerbahçeliler Derneği kongresinde daha sonra seçimlere tek liste ile gidildi ve başkanlığa Ali Ezelsoy yeniden getirildi. Geride kalan süreçte Antakya ve Hatay özeli ile Türkiye genelinde önemli hizmetlere imza atan Hatay Fenerbahçeliler Derneğinde seçim sonucunda yönetim kurulu şu isimlerden oluşturuldu: Ali Ezelsoy, Hüseyin Kimyonoğlu, Ali Kilisli, Gülgün Eroğlu, Zeki Öcal, Mustafa Civelek, Semir Köse, Ömer Yalım, Süleyman Uçar, Orhan Yıldırım, Aykut Kurşun. Denetim kurulu da “Cemil Naseh, Süleyman Doğru ve Cengiz Eraslan’dan oluşturuldu.

 

 

 


 

MUTLU GÜNLERİMİZ
 

Haber Arşivi Fenerbahçe.org'da Biz Basında Biz Başvuru Formları

 


 >> Antakya'da Hava << ..
 
>> Antakya'da Sinema <<

 

okullogo.jpg (63309 bytes)

 

 

 

 

Design by Data-Bim                                                                       © 2006 Hatay Fenerbahçeliler Derneği