Hatay
 

Fenerbahçeliler


Derneği
 

  
31-07-2007

Özel imzalı Roberto Carlos forması...

         

ALİ EZELSOY’DA… Fenerbahçe Kulübü başkanı Ali Ezelsoy’a, geçtiğimiz hafta sonunda sarı- lacivertli kulübün yeni transferi Roberto Carlos’un özel imzaladığı forma hediye edildi. FB kulübü başkanı Aziz Yıldırım, davetli olduğu Cuma günkü Hatay Fenerbahçeliler Derneği gecesine katılamayınca geceye katılan 2 yönetici Mithat Yenigün ve Tarık Şeker ile özel olarak yeni transfer dünya yıldızı ROBERTO CARLOS’un formasını gönderdi. Ali Ezelsoy’a özel forma Cuma günkü baloda teslim edildi.

 

*****************************************************************************************************************

  
31-07-2007

FB şampiyonluk kupası hatıraları...

                  

Hatay Fenerbahçeliler Derneğinin geçtiğimiz hafta gerçekleştirdiği “100.yıl balosu”na katılanlar özel kurye ile İstanbul’dan Antakya’ya getirtilen Fenerbahçe’nin geçen sezon kazandığı süper ligi şampiyonluk kupası ile hatıra fotoğrafları çektirdi. Kulüp başkanı Ali Ezelsoy yanı sıra koyu bir Fenerli olan Şenköy belediye başkanı Mustafa Sayın yanı sıra Bartu Daraoğlu adlı minik fanatik sarı kanarya hayranı da üzerine geçirdiği FB formasıyla kupa önünde hatıra fotoğrafı çektirdi.

 
*****************************************************************************************************************


30-07-2007

***********************************************************************************************************

  
30-07-2007

100.YIL AŞKINA...

                   

Hatay Fenerbahçeliler Derneğinin düzenlediği “100.yıl” ve “Şampiyonluk balosu” kutlamaları muhteşem geçti... Hatay Fenerbahçeliler derneğinin düzenlediği “100 yıl” ve “Şampiyonluk balosu” geçtiğimiz Cuma akşamı Savon otelde gerçekleşti, Havai fişeklerin atıldığı, ünlü sanatçı Funda Arar’ın renk kattığı Fenerbahçeliler gecesi muhteşem geçti. Vali Ahmet Kayhan, İl Emniyet müdürü Osman Çapalı, FB Yönetim kurulu üyeleri Mithat Yenigün, Tarık Şerek ile çok sayıda seçkin konuğun katıldığı gecede İstanbul’dan özel olarak getirtilen Fenerbahçe’nin 2006-2007 sezonunda kazandığı şampiyonluk kupası tüm konuklara gösterirken, Aziz Yıldırım’ın kararıyla da bu kupanın mini örneği yaptırılarak Hatay Fenerbahçeliler derneği başkanı Ali Ezelsoy’a hediye edildi. Gecede konuşan Hatay Fenerbahçeliler derneği başkanı Ali Ezelsoy, doğum günlerinin kişiler kadar kurumlar için de anlamlı olduğunun altını çizerek Fenerbahçe’nin 100.yıl kutlamaları yaptığına dikkat çekti. Fenerbahçe’nin geride kalan 100 yıllık şanlı tarihinde Cumhuriyetimizin de şanlı tarihini gördüklerini belirten Ali Ezelsoy, bununla da gurur duyduklarını, ülkemize karşı kendilerini sorumlu hissettiklerini kaydederek bu his ve sorumluluğun da kendilerini motive ederek daha fazla çalışmaya ittiğini bildirdi. Antakya’da geçen öğretim yılında yaptırdıkları ilköğretim okulu ile ses getirdiklerini gözlemlediklerini konuşmasında dile getiren Ali Ezelsoy geçtiğimiz Cuma günkü tekerlekli sandalye kampanyasının da büyük başarıyla geçtiğini kaydetti ve hedefin aşılarak 135 kişinin tekerlekli sandalye ile buluşturulmasının sağlandığını bildirdi. Ali Ezelsoy kampanyaya gece içinde katılan seçkin konuklardan Besim Geçmen’nin de 15 sandalye ile katıldığını kaydederken, söz alan FB yönetim kurulu üyesi Mithat Yenigün de yönetim kurulu olarak İstanbul’dan bu anlamlı kampanyaya 100 tekerlekli sandalye ile katılacaklarını bildirdi. Ali Ezelsoy bu kampanyanın son olmayacağının da altını çizdi, konuşmasında “Üyelerimiz yarınlara yeni projelerle motive olacaklar, topluma karşı hissettikleri sorumluluk duygusuyla çalışacaklardır. Yeni projelerle geleceği Fenerbahçemizin 18.şampiyonluğunda buluşmak dileğiyle” şeklinde sözlerini tamamladı. Gecede daha sonra ünlü ses sanatçısı Funda Arar sahne aldı ve birbirinden güzel parçalarla konuklara müzik ziyafeti sunarken, Vali ve diğer konukların ayakta alkışları arasında “Fenerbahçe 100.yıl” pastasını kesti.

***********************************************************************************************************

  
30-07-2007

FB PLAKETİ...

                   

Aziz Yıldırım’ın başkanı olduğu Fenerbahçe spor kulübü yönetimi, Hatay Fenerbahçeliler derneğinin yaptırdığı ve geçen yıl öğretime açılan Bağrıyanık ilköğretim okulu yapımında emeği geçen kişi ve kuruluşlara plaket gönderdi. Fenerbahçe yönetiminin bu kararı çerçevesinde geçtiğimiz Cumartesi günü protokol üyelerince 5 kişi ve kuruluş temsilcisine plaketleri törenle verildi. Plaket verilen kişi ve kuruluş temsilcileri şöyle sıralanıyor: Ali Ezelsoy-İnşaat mühendisi, Erten Elçi-İnşaat mühendisi, Sabit Karadeniz(GÜRTAŞ), Mustafa Civelek(Data bilgisayar), Süleyman Uçar(Şark tuğla).  

***********************************************************************************************************


28-07-2007

***********************************************************************************************************

  
28-07-2007

135 ENGELLİYE SANDALYE...

                   

Hatay Fenerbahçeliler Derneğinin öncülüğünde çoğu kırsalda yaşayan 135 engelliye Tekerlekli sandalye bağışı yapıldı. Bağışlar, Hatay FB Derneği öncülüğünde çeşitli kişi ve kuruluşlarca gerçekleştirildi. Dün belediye parkındaki törende 135 engelliye tekerleklisandalyeleri dağıtıldı Duygulu anların yaşandığı törene Vali Ahmet Kayhan, Belediye Başkanı Mehmet Yeloğlu, Fenerbahçe spor kulübü yöneticileri Mehmet Yenigün ve Tahir Perek, spor yazarı Selçuk Yula ile bazı protokol üyeleri sivil toplum kuruluşu temsilcileri ile engeliler ve yakınları katıldı. Vali Ahmet Kayhan törendeki konuşmasında “Beni gururlandıran bir tablo, güzel bir okul yaptınız bu katkınız da takdire değer” derken, Belediye başkanı Mehmet Yeloğlu da “Antakyalılar kadirşinas insanlar bu güzel bir örnek” FB kulübü yöneticisi Mithat Yenigün de “Bununla FB ‘in sadece spor kulübü olmadığını gösterdik” açıklamasında bulundu.

 


 

Haber Arşivi Fenerbahçe.org'da Biz Basında Biz Başvuru Formları

 


 >> Antakya'da Hava << ..
 
 

okullogo.jpg (63309 bytes)

 

 

 

 

Design by Data-Bim                                                                       © 2006 Hatay Fenerbahçeliler Derneği