Hatay
 

Fenerbahçeliler


Derneği
 

OKULUMUZDA DÖNER PARTİSİ 04-06-2007

Bir yıl önce büyük bir hevesle yapımına başladığımız ve 75 gün gibi kısa bir sürede tamamladığımız Hatay Fenerbahçe İlköğretim Okulu’muza desteklerimiz devam ediyor.

Başkanımız sayın Aziz Yıldırım’ın da okulumuzun açılış konuşmasında belirttiği gibi, Fenerbahçe sadece bir spor kulübü değildir. Fenerbahçe sosyal bir yapıdır ve aynı zamanda bu ülkenin en güçlü sosyal yapılarından biridir.

İşte bu doğrultudan hareketle, okulu sadece yapmakla kalmayıp, bitirdiğimiz günden bugüne kadar geçen sürede de elimizden gelen her türlü katkıyı yapmaya devam ediyoruz. Son olarak bugün (04-06-2007) okulda öğrencilere ve velilere yönelik bir döner partisi düzenledik. Antakya’nın en meşhur dönercilerinden Abdo Usta’nın servis yaptığı etkinlikte ayrıca meyve suyu ve kuru pasta ikramlarımız oldu.  Dj. Albay’ın müzikleriyle ve Fenerbahçe marşlarıyla çoşan çocuklar ve veliler doyasıya eğlendiler.

İlerleyen saatlerde, öğretmen, öğrenci ve velilerin, Hatay Fenerbahçe Derneği yönetim kuruluyla beraber halay çekmesi, eğlencenin ve kaynaşmanın doruğa çıktığı andı.

Atatürkçü düşünceye sahip, çağdaş Türk gençlerini yetiştirmek için, eğitime yapacağımız katkıları arttırarak devam ettirmek en büyük dileğimizdir.

Hatay Fenerbahçeliler Derneği

 

 

        

                    

 

 

 

 

                             

                             


 

Haber Arşivi Fenerbahçe.org'da Biz Basında Biz Başvuru Formları

 


 >> Antakya'da Hava << ..
 
 

okullogo.jpg (63309 bytes)

 

 

 

 

Design by Data-Bim                                                                       © 2006 Hatay Fenerbahçeliler Derneği