Hatay
 

Fenerbahçeliler


Derneği
 

İPEK ANAOKULU ZİYARETİMİZ 24-12-2010

Sosyal sorumluluk projeleri kapsamında, Derneğimiz tarafından geleneksel hale getirilen, her yılbaşı öncesi bir anaokulumuzu ziyaret etkinliğinde bu yıl Antakya İpek Anaokulu’ndaydık.

Anaokulu öğretmenleri ve öğrencilerle sohbet şeklinde başlayan etkinliğimiz, öğretmenlere Fenerbahçe forması , öğrencilere yılbaşı hediyesi olarak getirdiğimiz oyuncakları dağıtmamızın ardından sonra sona erdi.  

Etkinlik sırasında bir konuşma yapan Hatay Fenerbahçeliler Derneği Başkanı Ali Ezelsoy, “Fenerbahçe sadece bir spor kulübü değil, dernekleri eliyle Türkiye’nin dört bir yanına yayılmış ülkemizin en büyük sivil toplum örgütlerinden biridir. Bu nedenle, her fırsatta ve  gücümüz yettiğince sosyal sorumluluk projelerimiz devam edecektir. Bu tür projeler içinde de en fazla mutluluk duyduğumuz eğitim alanında olanlardır. Bu anaokulumuzun başka ihtiyaçlarını da elimizden geldiğince karşılamaya çalışacağız.” Şeklinde  konuştu.

 

 

                     
 
                    

                    

                    

                    
 

Haber Arşivi Fenerbahçe.org'da Biz Basında Biz Başvuru Formları

 

okullogo.jpg (63309 bytes)

 

 

 

 

 

 


 

Design by Data-Bim                                                                       © 2006 Hatay Fenerbahçeliler Derneği