Hatay
 

Fenerbahçeliler


Derneği
 

SEVİM DEMİRKOL KIZ YETİŞTİRME YURDU ZİYARETİMİZ 17-05-2009

Fenerbahçe Spor Kulübü’nün sosyal sorumluluk projeleri çerçevesinde, Hatay Fenerbahçeliler Derneği olarak 17-05-2009 tarihinde Sevim Demirkol Kız Yetiştirme Yurdu’nu ziyaret ettik.

Başkan Ali EZELSOY’un; “Biz Fenerbahçe ailesi olarak büyük bir aileyiz ve bugünden itibaren bu yurtta kalan 60 öğrencimizi de bu ailenin bir ferdi olarak kabul ediyoruz.” Sözleriyle başlayan etkinlik, Yurt öğrencilerinin kendi aralarında düzenledikleri voleybol turnuvasının finali ve halkoyunları gösterileriyle devam etti. Finalist takımlara derneğimiz tarafından çeşitli hediyeler verilmesinin ardından, döner partisi ve çeşitli ikramlara geçildi.

1 hafta öncesinde etkinlik için çalışmaya başlayan ekibimiz, yurdun bahçesinde voleybol ve basketbol sahalarının çizilip, boyanması, temin edilen basketbol potalarının boyanarak yerine montajı, voleybol filesi, voleybol ve basketbol toplarının yurt müdürlüğüne teslimini gerçekleştirdi.

Derneğimizce temin edilen ve yurdun ihtiyacı olan 100 adet nevresim takımı, 1 adet telsiz telefonun yurt müdürlüğüne teslim edilmesinin ardından, yurtta kalan 60 öğrenciye içinde deodorant, şampuan, sabun, tarak, küpe ve tokadan oluşan hediye paketleri dağıtıldı.  

Saat 15:00 – 18:00 saatleri arasındaki etkinliğimizde, dernek üyelerimizle,  yurtta kalan öğrenciler, dj’imizin çaldığı müzikler eşliğinde hoşça vakit geçirdiler.

Bundan sonra da Sevim Demirkol Kız Yetiştirme Yurdu’nun oluşabilecek eksik ve ihtiyaçlarını gidermeyi, ayrıca  farklı sosyal sorumluluk projelerimizi de tüm hızıyla devam ettirmeği arzuluyoruz.

Emeği geçenlere gelince…Ülkesine buğday taşıyan karıncalar başını dik tutsun. Adıyla, şanıyla ve sadakatiyle… Ve de her yıl biraz daha karanlığa gömülen bir ülkede, temsil ettikleri aydınlık ruhla.

Mutluluk, sorunsuz bir yaşam değil, sorunlarla başa çıkabilme yeteneği demektir.

 

    
 
    
 
 
 
 
 
 


 

Haber Arşivi Fenerbahçe.org'da Biz Basında Biz Başvuru Formları

 


 >> Antakya'da Hava << ..
 
 

okullogo.jpg (63309 bytes)

 

 

 

 

Design by Data-Bim                                                                       © 2006 Hatay Fenerbahçeliler Derneği