Hatay
 

Fenerbahçeliler


Derneği
 

                       

HATAY FENERBAHÇE İLKÖĞRETİM OKULU

 PROTOKOLU

Hatay Fenerbahçeliler Derneği’nden eğitime katkı.

Fenerbahçeliler ilköğretim okulu protokolü imzalandı

HATAY Valisi Ahmet Kayhan, Bağrıyanık İlköğretim Okulu'na 4 derslik ilave yaptırarak hayır işleyen Hatay Fenerbehçeliler Derneği'nin desteği ve davranışının diğer kulüplere örnek olmasını istedi.

Kayhan, Eğitime Yüzde Yüz Destek Kampanyası kapsamında, makamında Milli Eğitim İl Müdürü Nazmi Bozoğlan ile Hatay Fenerbehçeliler Derneği Başkanı Ali Ezelsoy ve yöneticilerinin katılımıyla Bağrıyanık İlköğretim Okulu'na 4 derslik ilave yapılması ve diğer katların kalorifer tesisatının döşenmesi protokolünü imzaladılar.

Spor kulüplerinin hayır işlerinde bulunmasını taktirle karşıladığını ifade eden Kayhan, bu davranışın diğer spor kulüplerine örnek olmasını istedi.

Hatay Fenerbahçeliler Derneği Başkanı Ali Ezelsoy, 200 bin YTL'ye mal olacak 4 derslik ilavenin bir yılda tamamlanacağını belirterek, ''100. yılını kutlamakta olduğumuz, tarihi şan, şeref ve başarılarla dolu Fenerbahçemizin büyük Başkanı Aziz Yıldırım'ın gösterdiği hedefler doğrultusunda yapımına gerçekleştireceğimiz Hatay Fenerbahçe İlköğretim Okulu'nun Milli Eğitim Camiasına hayırlı olmasını diliyorum. Burada yetişecek öğrenciler vatanına ve milletine hayırlı bireyler olacaklardır. Dernek olarak yaptığımız etkinlikler ve destekler artarak sürecektir'' dedi.

Vilayette yapılan protokol töreniyle ilgili resimlere aşağıdan ulaşabilirsiniz...


                             


 

Haber Arşivi Fenerbahçe.org'da Biz Basında Biz Başvuru Formları

 


 >> Antakya'da Hava << ..
 
 

okullogo.jpg (63309 bytes)

 

 

 

 

Design by Data-Bim                                                                       © 2006 Hatay Fenerbahçeliler Derneği