Hatay
 

Fenerbahçeliler


Derneği
 

TEKERLEKLİ SANDALYELERİ DAĞITTIK 27-07-2007

 “ %100 Tekerlekli Sandalye, %100 Sosyal Sorumluluk” sloganıyla yola çıktığımız kampanyamızı tamamladık. 100 adet diye yola çıktığımız kampanya, hayırseverlerin büyük ilgisiyle karşılanınca toplamda 135 sandalye dağıtmış olduk.

Başkanımız sayın Aziz YILDIRIM ve dağıtım törenine katılarak bizi onurlandıran Fenerbahçe Spor Kulübü yönetim kurulu üyeleri sayın Mithat YENİGÜN, sayın Tahir PEREK, kampanyayı 100. yıl kapsamında değerlendirip, çok etkilendikleri bu projenin devamı için 100 tekerlekli sandalyeyi de 2. parti engellilere dağıtmamız için göndermişlerdir.

Kampanyamıza katkı yaparak, engelli vatandaşlarımıza daha fazla hareket etme olanağı tanıyan bu toplumun örnek insanlarına ve 100 sandalye bağışlayarak derneklerinin sosyal projelerinin arkalarında durduklarını gösteren  başta sayın Aziz YILDIRIM olmak üzere Fenerbahçe Spor Kulübü yönetim kurulu üyelerinin tümüne sonsuz teşekkürlerimizi sunarız.  

Hatay Fenerbahçeliler Derneği

 

 

          

          

          

 

 

 

                             

                             


 

Haber Arşivi Fenerbahçe.org'da Biz Basında Biz Başvuru Formları

 


 >> Antakya'da Hava << ..
 
 

okullogo.jpg (63309 bytes)

 

 

 

 

Design by Data-Bim                                                                       © 2006 Hatay Fenerbahçeliler Derneği