Hatay
 

Fenerbahçeliler


Derneği
 

2. PARTİ TEKERLEKLİ SANDALYE DAĞ.21-10-2007

“%100 Tekerlikli Sandalye, %100 Sosyal Sorumluluk” sloganıyla başladığımız kampanyamızda 27-07-2007 tarihinde 135 adet tekerlekli sandalyenin dağıtımını gerçekleştirmiştik. Aynı gece düzenlenen balomuzda sayın Fenerbahçe Spor Kulübü Yönetim Kurulu’nun 100 adet ve Antakya’lı işadamı sayın Besim Geçmen’in 15 adet daha bağışlamasıyla oluşan 115 adetlik ikinci parti tekerlekli sandalyenin dağıtımını da 21-10-2007’de Antakya Belediye Parkı’nda düzenlenen törenle gerçekleştirdik.

Derneğimize bugüne kadarki her türlü etkinlikte destek veren Hatay Valisi sayın Ahmet KAYHAN’a, Antakya Belediye Başkanı sayın Mehmet YELOĞLU’na ve Hatay İl Emniyet Müdürü sayın Osman ÇAPALI’ya sonsuz teşekkürlerimizi birer plaketle dile getirirken, bir plaket de 15 adet sandalye bağışıyla bu toplumun duyarlı insanlarından olduğunu gösteren sayın Besim GEÇMEN’in yerine eşi bayan GEÇMEN’e verdik.

Tabii ki en büyük teşekkürü ve şükran duygularımızı Fenerbahçe Spor Kulübü Yönetim Kurulu Üyeleri’ne sunuyoruz. Bizleri her türlü sosyal etkinliğimizde destekleyen, Fenerbahçe’nin sadece bir spor kulübü değil, sosyal bir yapı olduğunu da her fırsatta dile getiren sayın başkanımız Aziz Yıldırım’a ve yönetim kurulu üyelerine bir kez daha teşekkür ederiz.

Hatay Fenerbahçeliler Derneği

 

            

          

           

           

      

 

 

 

                             

                             


 

Haber Arşivi Fenerbahçe.org'da Biz Basında Biz Başvuru Formları

 


 >> Antakya'da Hava << ..
 
 

okullogo.jpg (63309 bytes)

 

 

 

 

Design by Data-Bim                                                                       © 2006 Hatay Fenerbahçeliler Derneği